Darmowa dostawa od 119,00 zł

Współpraca hurtowa

Współpraca Hurtowa 

Jako wyłączny dystrybutor wielu marek świec zapachowych zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe oraz dostęp do materiałów promocyjnych. Jesteś właścicielem kwiaciarni, sklepu z dekoracjami, hotelem, gabinetem spa lub z kosmetykami i chcesz poszerzyć swoje usługi o produkty zapachowe? Chętnie pomożemy i doradzimy w zakresie doboru produktów do Państwa sklepu. 

Zaoferuj świece Candleberry w swoim sklepie!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteś zainteresowany sprzedażą świec Candleberry®, Unearthed, Jim Beam w swoim punkcie sprzedaży detalicznej! Zanim będziemy mogli zaoferować informacje hurtowe, prosimy o przesłanie danych firmy, rodzaju działalności. Markowe Świece są wyłącznym dystrybutorem marek Candleberry, Unearthed, Jim Beam Candle na terytorium Polski. 

Zachęcamy do przejrzenia katagów Candleberry Candle:

Katalog Jim Beam

Katalog Jim Beam 2022

Katalog Candleberry Candle

Katalog Candleberry Candle Wiosna 2022

Poznaj markę Chestnut Hill Candle

 

 

Chcesz zaskoczyć klientów mocnymi zapachami, bezproblemowym paleniem i wyjątkowo długim czasem palenia? Przedstawiamy markę Chestnut Hill Candle, która poszerza grono zadowolonych klientów. Świece o wadze 510g posiadają dwa bawełniane knoty, które dzięki zastosowaniu blendu wosku sojowego palą się 120 godzin. W ofercie znajduje się ponad 80 zapachów w dwóch formatach: dużej świecy oraz w wosku zapachowym o wadze 85g.

Katalog Chestnut Hill Candle

 

 

Cheerful Candle to marka świec zapachowych oraz wosków z USA, gdzie wytwarzane są ręcznie od 1991 roku.  Najpopularniejsze apteczne słoiki to 680 g wosku parafinowego oczyszczonego z dwoma knotami, które bezproblemowo rozpalają świecę. Świece palą się do 135 godzin. Woski zapachowe podzielone na 6 kostek oferowane w wygodnym pudełku.

 

Wyjątkowe, sojowe woski zapachowe marki EBM Creations. Produkt najwyższej jakości produkowany ręcznie w USA. Ponad 150 zapachów z ciekawymi etykietami oraz nazwami. Z pewnością zaciekawią intensywne zapachy, które długo utrzymają się w pomieszczeniu.

pixel