Współpraca hurtowa

Współpraca Hurtowa 

Jako wyłączny dystrybutor wielu marek świec zapachowych zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe oraz dostęp do materiałów promocyjnych. Jesteś właścicielem kwiaciarni, sklepu z dekoracjami, hotelem, gabinetem spa lub z kosmetykami i chcesz poszerzyć swoje usługi o produkty zapachowe? Chętnie pomożemy i doradzimy w zakresie doboru produktów do Państwa sklepu. 

Zaoferuj świece Candleberry w swoim sklepie!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteś zainteresowany sprzedażą świec Candleberry®, Unearthed, Jim Beam w swoim punkcie sprzedaży detalicznej! Zanim będziemy mogli zaoferować informacje hurtowe, prosimy o przesłanie danych firmy, rodzaju działalności. Markowe Świece są wyłącznym dystrybutorem marek Candleberry, Unearthed, Jim Beam Candle na terytorium Polski. 

Zachęcamy do przejrzenia katagów Candleberry Candle:

Katalog Jim Beam

Katalog Jim Beam 2022

Katalog Candleberry Candle

Katalog Candleberry Candle Wiosna 2022

Poznaj markę Chestnut Hill Candle

 

 

Chcesz zaskoczyć klientów mocnymi zapachami, bezproblemowym paleniem i wyjątkowo długim czasem palenia? Przedstawiamy markę Chestnut Hill Candle, która poszerza grono zadowolonych klientów. Świece o wadze 510g posiadają dwa bawełniane knoty, które dzięki zastosowaniu blendu wosku sojowego palą się 120 godzin. W ofercie znajduje się ponad 80 zapachów w dwóch formatach: dużej świecy oraz w wosku zapachowym o wadze 85g.

Katalog Chestnut Hill Candle

 

 

Cheerful Candle to marka świec zapachowych oraz wosków z USA, gdzie wytwarzane są ręcznie od 1991 roku.  Najpopularniejsze apteczne słoiki to 680 g wosku parafinowego oczyszczonego z dwoma knotami, które bezproblemowo rozpalają świecę. Świece palą się do 135 godzin. Woski zapachowe podzielone na 6 kostek oferowane w wygodnym pudełku.

 

Wyjątkowe, sojowe woski zapachowe marki EBM Creations. Produkt najwyższej jakości produkowany ręcznie w USA. Ponad 150 zapachów z ciekawymi etykietami oraz nazwami. Z pewnością zaciekawią intensywne zapachy, które długo utrzymają się w pomieszczeniu.

pixel