Świece o zapachu wakacji! Zobacz nasze propozycje!

2021-06-02
Świece o zapachu wakacji! Zobacz nasze propozycje!

Wakacje już za pasem, więc warto przywoływać sobie ten klimat miłymi akcentami. Wyjmij z szafy ulubione letnie ubrania i dodatki, spryskuj się perfumami przywodzącymi na myśl ostatni urlop i zapal świeczkę o zapachu wakacji, a z pewnością przypomną Ci się wszystkie przygody!

Owocowe wonie zawsze na tak!

Pierwszy rodzaj świeczek zapachowych, które chcemy Wam polecić na zbliżający się sezon, to oczywiście wszystkie te, niosące za sobą woń owoców, koktajli, lodów i po prostu przyjemności! Jedną z takich opcji jest świeca Yankee Candle Exotic Acai Bowl, pachnąca czarną porzeczką, kokosem, płatkami róż, zielonymi owocami i wanilią. To zapach słodki, ale delikatny. Idealny na letnie wieczory. Bardziej orzeźwiającą propozycją jest np. świeca WoodWick Lemongrass & Lily. Pachnie ona oczywiście lilią, ale przełamaną świeżą cytryną, grejpfrutem i trawą cytrynową.

Yankee Candle Exotic Acai Bowl Mała Świeca 104g

Yankee Candle Exotic Acai Bowl Mała Świeca 104g

Jaką kwiatową świecę wybrać?

Kolejna propozycja to świece kwiatowe oczywiście. Wiosna i lato to czas, kiedy natura budzi się do życia, a później zachwyca nas coraz to piękniejszymi obrazami. Jeśli lubisz tego typu wonie, postaw np. na świeczkę zapachową Yankee Candle Rose Hibiscus, która pachnie różami, hibiskusem, piwonią i owocami liczi lub bardziej subtelną opcję od Milkhouse Candle, czyli Sea Salt & Magnolia. To połączenie odświeżającej soli morskiej z kwaśną limonką, słodkim irysem i magnolią.

Yankee Candle Elevation Rose Hibiscus Duża Świeca Zapachowa 552g

Yankee Candle Elevation Rose Hibiscus Duża Świeca Zapachowa 552g

Dedykowane świeczki na lato!

Warto także zwrócić uwagę na dedykowane na lato świeczki zapachowe od różnych firm. Wiele nazw kompozycji zapachowych pochodzi właśnie od zachodu słońca, plaży czy wody. Jedną z nich jest np. Moonit Cove od Yankee Candle, czyli świeca przywodząca na myśl eksplorację różnych akwenów wodnych. Chestnut Hill Candle z kolei proponuje np. świecę Sunwash, której woń ma przywodzić suszące się na zewnątrz pranie. WoodWick Candle natomiast ma w swojej ofercie świecę Summer Fruits ze swojej kolekcji Trilogy. Oznacza to, że wypala się ona warstwami, dając różne zapachy, aż w końcu łączy się w jedną niepowtarzalną kompozycję. W tym przypadku składowe to ananas, cytryna i kokos.

WoodWick Lemongrass & Lily Duża Świeca Core 609,5g

WoodWick Lemongrass & Lily Duża Świeca Core 609,5g

Nietypowe zapachy przywołujące wspomnienia

Uważamy także, że warto zainteresować się nietypowymi zapachami, które przywodzą na myśl wakacje, chociaż może nie każdemu się z nimi kojarzą. Propozycja Chustnut Hill Candle Avocado & Olive to wspaniała opcja, aby przypomnieć sobie wakacje w ukochanej Toskanii. Swój urlop zawsze spędzasz z dala od miasta, na wsi? Postaw na zapach Farmhouse, który, choć nie jest typowo letni, z pewnością przywoła miłe wspomnienia. Jeżeli z kolei najlepszym urlopem dla Ciebie jest ten, w którym popijasz pyszną kawę na tarasie, relaksując się przy dobrej książce, zachwyci Cię świeczka Vellutier Havana Cafe.

Znajdź wakacyjną świeczkę dla siebie i przywołaj ten niepowtarzalny klimat już dziś!

pixel