Pachnące Walentynki: zapachy, które uwodzą zmysły

2020-02-12
Pachnące Walentynki: zapachy, które uwodzą zmysły

Jaki zapach wybrać na Walentynki? Co będzie miłosnym akompaniamentem romantycznej kolacji w otoczeniu świec? Przedstawiamy najlepsze zapachy do domu na walentynkowy wieczór, przy których Wasze uczucie rozkwitnie na nowo. 

Wyjątkowy dzień – Walentynki

Ta okazja jest tylko raz w roku. Warto okrasić ją wyjątkowym zapachem. Perfect Day od Goose Creek to woń stworzona właśnie na takie momenty. Zapach jest słodki, kremowy, otulający. Zamsz, piżmo, drewno sandałowe i bursztyn tworzą kompozycję delikatnie perfumowaną, bardzo kobiecą. Uwiodą zmysły każdego mężczyzny. Jest to zapach, który może towarzyszyć romantycznej kolacji przy świecach i lampce wina. Jego słodycz rozpali ochotę na deser. 

Goose Creek Perfect Day Duża Świeca Zapachowa 680g

Goose Creek Perfect Day Duża Świeca Zapachowa

Walentynkowe świece – miłosny list od Goose Creek

Czy można podarować komuś miłosny list zamknięty w wosku do kominka? Można! Marka Goose Creek przygotowała piękny zapach Love Letters, który z powodzeniem zastąpi różową papeterię spryskaną perfumami. Bazą są tutaj drewno sandałowe, białe drewno i jałowiec. Nuty serca – te szczególnie ważne w Walentynki – to lilia i róża. To piękny kwiatowy, perfumowany zapach, który szybko rozprzestrzenia się w całym pomieszczeniu. Aromat ten został stworzony, by akompaniować romantycznym wieczorom i otoczeniu kwiatów.

Goose Creek Love Letters Wosk Zapachowy

Bukiet róż na Walentynki

Z pewnością wielu kobietom Walentynki kojarzą się z kwiatami, dokładniej z różami. Jeżeli chcesz, by to właśnie ich zapach otaczał Was podczas romantycznego wieczoru, możesz rozpalić wosk do kominka od Kringle Candle oraz County Candle o nazwie Love&Roses. Przyjemny, świeży aromat przywodzi na myśl prawdziwe rozarium, którego podziwiane daje wiele radości. Unosząca się woń nie pozostawia złudzeń – ten wieczór będzie bardzo namiętny. 

Country Candle Love & Roses Świeca Daylight 

Netflix&Chill

Jeżeli w Walentynki wybieracie zestaw Netflix&Chill, otulcie się zapachem delikatnym, który nie będzie ingerował we wspólny relaks. Świeca zapachowa Blooming Magnolia od Goose Creek sprawdzi się w tej scenerii idealnie. Delikatny aromat magnolii i konwalii pozwala odprężyć się i poczuć lato w sercach, w ten zimowy chłodny wieczór. Możecie leżeć wtuleni w siebie, oglądać ulubiony serial i szeptać sobie miłe słówka do ucha, a unoszący się w powietrzu zapach przypomni Wam wasze wspólne spacery.

Goose Creek Blooming Magnolia Duża Świeca Zapachowa

Uwodzicielski zapach do sypialni

Wszystkim, którzy szukają na walentynkową noc wyjątkowego zapachu do sypialni, dedykujemy uwodzicielski, luksusowy i kobiecy zapach w postaci świecy zapachowej Dreamy Summer Nights od Yankee Candle. To obłędny, ciepły, kuszący aromat, tworzący w pomieszczeniu wręcz magiczną aurę. Wanilia spotkała się w nim z heliotropem i drzewem cedrowym. To połączenie sprawia, że trudno oprzeć się momentowi, a wręcz łatwo dać ponieść chwili. 

Zapach, który rozpalisz w Walentynki w swoim domu, może przypomnieć Wam pierwsze romantyczne wspólne momenty, albo zaprowadzić całkowitą wyjątkowość tego dnia. To Ty decydujesz o tym, jak przebiegnie ten wieczór i jaki aromat będzie Wam towarzyszył. 

pixel