Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
2019-02-20

Nowości Village Candle 2019

Otocz swój dom odrobiną miłości z naszymi nowymi wiosennymi zapachami. Kolekcja zadebiutowała w walentynki. Wszystkie świece Village Candle będą ozdobione nową  metalową pokrywką. Ciesz się wrażeniami zapachowymi tych świec z limitowanej edycji, zanim znikną.

1. Cherry Coffee Cordial- W tętniącej życiem restauracji znajduje się przyjemna cisza, w której ważne są chwile. Wspólnie znajdujemy naszą nową ulubioną ucztę - nowe podejście do dekadenckich, bogatych i smakoszy. Emocjonalny odpust i rozkosz po obiedzie. Ciemna palona kawa ostro przecina słodką i bogatą, ale nieoczekiwanie cierpką ciemną wiśnię.

2. Dark Chocolate Rose- Róże i gorzka czekolada, romantyczne gesty z miłości. Dwoje nieoczekiwanych bratnich dusz, które łączą się w jedno. Bogata ciemna czekolada, dojrzałe truskawki i pachnące czerwone róże. Same wywołują uśmiech i radość, a jednocześnie tworzą idealny walentynkowy zapach i specjalny prezent.

3.  Dancing Daisies- Wiosna budzi się ze stokrotkami tańczącymi radośnie na łąkach. Białe i żółte kwiaty kołyszą się na wietrze - śpiewając dla nas o nowych początkach, świeżych początkach i młodzieńczej miłości. Dzieci skaczą przez zasłane słońcem pola z koronami białych i złotych kwiatów. Chichoczący przyjaciele leżeli na trawie, wyrywając płatki z miłości - "kocha, nie kocha mnie".

4. Dolce Delight- Spirale z białego szronu dodają wykończenia do lekkiego puszystego ciasta. Delikatna kremowa biel łączy się z pastelowymi odcieniami sezonu. Słodycz miodu dzikiego  i bita śmietana tworzą lekką wanilię, która otula cię kocem słodyczy - naszą interpretacją "waniliowego".

5. English Flower Shop- Wybierane na szczycie doskonałości - plątanina żywych kwiatów na wsi są przycinane z ostrożnością i delikatnie przenoszone do nowego domu. Prezent dla Ciebie lub kogoś wyjątkowego w naszym życiu. Kwiaciarnia pełna pachnącego groszku, wibrujących piwonii. Bukiet kwiatów z myślą właśnie o Tobie.

6.  Fresh Cut Peony- Klasyczny kwiatowy po raz kolejny stał się obowiązkowym zapachem w kolekcji wiosennej. Pełne kwiatowych aromatów, które zapowiadają wiosnę. Bukiet róż, jaśminu i kwiat wiśni osadza się w sercu zapachu. Baza składa się z bujnych, zielonych liści o delikatnym odcieniu skórki jabłek, rozjaśnionych trawą cytrynową i uzbrojonych w ostre piżmo. Nic nie zaskakuje i zachwyca bardziej niż pełna wdzięku i delikatna piwonia.

7. Grapefruit Turmeric Tonic-  Słońce wpada przez okno, a ty witasz gości i przygotowujesz drinki. Każdy składnik jest mierzony, mieszany i wlewany do eleganckiego szkła. Rubinowy grejpfrut czerwony i kurkuma zdobią krawędź szkła - przypominając, że piękno jest w najmniejszych detalach. Cierpkość świeżego grejpfruta łaskocze twój nos, a kurkuma dodaje tajemniczą nutę przypraw i ziemistości. 

8. Sea Salt Surf- Czujesz sól w powietrzu, a palce dotykają ciepłego piasku. Fale rozbijają się, tworząc kojący rytm. Drewno morskie dodaje morskiego aromatu. Poczuj letnie wspomnienia na plaży w gorące dni.pixel