🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Kwiatowe świece zapachowe

( ilość produktów: 40 )

Kwiatowe  świece zapachowe to najpopularniejsza grupa zapachowa na rynku, wśród których szczególną popularnością cieszą się nuty róży, jaśminu i białych kwiatów. Te delikatne, romantyczne i kobiece zapachy gwarantują, że duch wiosny będzie żył przez cały rok.

Zapach kwiatowy to, jak sama nazwa wskazuje, zapach wywodzący się z kwiatów. Może to być zapach pojedynczego kwiatu lub połączenie różnych zapachów kwiatowych. Te zapachy są kobiece, miękkie i subtelnie słodkie (tak, możesz też użyć emocji i przymiotników, aby opisać zapach). Ta grupa zapachów może nawet poprawić nastrój i przyspieszyć występowanie przyjemnych snów.

Świece zapachowe kwiatowe dla ukojenia i relaksu

Z nutami wielu oszałamiających kwiatów, takich jak róża, jaśmin, kwiaty i wiele innych, kwiatowe świece zapachowe są najbardziej poszukiwanymi w świecie perfum. Te zapachy są bezpretensjonalnie romantyczne i są tak miękkie i urzekające, że przez cały rok czuje się jak wiosna.

Zapachy kwiatowe są zalotne i mają różną intensywność.  Świece kwiatowe pomagają poprawić nastrój i stworzyć pozytywne funkcje umysłowe. Skutecznie łagodzą migreny, bóle głowy i pomagają lepiej spać.

pixel