Millefiori Milano Sandalo Bergamotto

( ilość produktów: 12 )
Millefiori Milano Sandalo Bergamotto - zapach inspirowany naturą

Millefiori Milano prezentuje zapach inspirowany naturą, gdzie musująca bergamotka przeplata się z ciepłą i bogatą mieszanką drewna. Drewniane aromaty sandałowca z domieszką cytrusów i lawendy tworzą harmonijną i zmysłową kompozycję.

Nuty Zapachowe

  • Nuty Górne: Lawenda, grejpfrut, bergamotka, cytryna
  • Nuty Środkowe: Czerwone owoce, kolendra, jaśmin, kminek
  • Nuty Dolne: Kora drzewa sandałowego, paczula, wanilia

Wyjątkowa linia Millefiori Milano  

Millefiori Milano to żywa i kolorowa linia zapachów, idealna do nadania spersonalizowanego charakteru otoczeniu. Linia składa się z 18 zapachów inspirowanych modnymi elementami, które można rozpoznać po kolorze, aby ozdobić przestrzeń i ożywić perfumowany styl.

Pałeczki zapachowe Millefiori Milano i nie tylko

Pałeczki zapachowe Millefiori Milano to doskonałe rozwiązanie, które łączy styl i dyskrecję w każdej przestrzeni. Drewniane patyczki, zanurzone w zapachu, rozprowadzają aromat, nadając każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Wybierz swój dyfuzor trzcinowy zgodnie z Twoją osobowością lub rodzajem przestrzeni, w której dyfuzor będzie ustawiony. W ofercie Millefiori Milano Sandalo Bergamotto dostępne są zapachy do auta, zapach do kontaktu, spray do pomieszczeń oraz pałeczki zapachowe i uzupełnienia o różnych pojemnościach

Kreatywne i nowoczesne podejście do perfum

Dzięki kreatywnemu i nowoczesnemu podejściu, Millefiori Milano oferuje najnowocześniejsze trendy perfumiarskie i niesamowite zapachy do domu. Idealnie nadaje się do wyrażania swojej osobowości za pomocą zapachu, zanurzając się w stylowym i zmysłowym doświadczeniu w dowolnym pomieszczeniu w domu. Millefiori Milano to synonim zapachu, designu i minimalizmu, pozwalając wyrazić własną indywidualność poprzez odważne zapachy i rozwiązania do wystroju domu.

Charakterystyczne akcenty Millefiori Milano Sandalo Bergamotto

Charakterystyczne akcenty, włoski styl i nieoczekiwane mieszanki zapachowe to znak rozpoznawczy marki oraz połączenie perfum i designu Millefiori Milano. To wyjątkowe produkty, które wprowadzają elegancję i wyrafinowanie do każdego wnętrza, a także umożliwiają wyrażenie własnej indywidualności poprzez niepowtarzalne kompozycje zapachowe.

Bestseller sprzedaży

Millefiori Milano Sandalo Bergamotto obok zapachu Nero to najchętniej kupowany zapach z marki Millefiori Milano, co świadczy o jego wyjątkowej popularności i jakości. Pozwól, aby ten wyjątkowy zapach wypełnił Twój dom i dodał mu zmysłowej atmosfery, której nie sposób się oprzeć.

pixel