Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Village Candle

( ilość produktów: 2 )

  W Village Candle Fragrance ożywiamy doznania zapachowe, które wzbogacają Twoje życie. Kierując się naszą pasją i mistrzostwem w tworzeniu zapachów, wszystkie nasze świece rodzą się w Maine w USA i są wykonane z niezwykłą starannością i kunsztem. Gromadzimy najlepsze składniki z całego świata i umiejętnie łączymy je z elementami z domu - autentyczność, surowe piękno i żywa rzeczywistość, którą można znaleźć tylko w Maine.

Artistry and Authenticity are at the Heart of Everything we do!

Pasja właścicieli świec Village Candle zrodziła się  po raz pierwszy  25 lat temu. Miłość do świec i misja stworzenia najbogatszych kompozycji  oraz mocnych świec skłoniła do stworzenia nowej marki. Village Candle zrobili to, poświęcając się w poszukiwanie i pozyskiwanie najlepszych składników, współpracując z artystami zapachowymi, którzy podzielają pasję do jakości i podejmowania ryzyka oraz wprowadzają do rzemiosła niezwykłych kompozycji zapachowych.

Świece Village Candle są obecnie uwielbiane przez miłośników zapachów na całym świecie - wspaniałe źródło dumy i spełnienie marzeńm  Zaangażowanie w tworzenie i udostępnianie niezapomnianych wrażeń zapachowych jest silniejsze niż kiedykolwiek.

Teraz, świętując 25 lat istnienia marki Village Candle, świętujemy również naszą podróż, nasze relacje i naszą wdzięczność wszystkim, którzy nas inspirują i przyjęli markę Village do swojej oferty.

Dlaczego warto wybrać świece zapachowe Village Candle?

Kierując się wieloletnim doświadczeniem w rzemiośle, opiece i jakości świece Village Candle teraz  przeżywają nową przygodę - i wchodzą w nowy świat zapachów- unikalnych i nietuzinkowych połączeń i aromatów, które sprawią,że twój dom będzie pachniał oryginalnie. Świeczki Village Candle oferują głębsze, bogatsze i bardziej warstwowe doznania zapachowe, niż kiedykolwiek!

Aktualnie Village Candle to potężna marka, która naprawdę znaczy wiele na rynku. Wybór siedziby również miał podkreślać to, jak bardzo jest to wyjątkowa firma. Ponad sto lat temu stan Maine został uznany za miejsce, które może szczycić się niebywałą jakością wykonania w wielu gałęziach przemysłu, w szczególności przemysłu stoczniowego. Odwołanie do tej reputacji istnieje do dziś, a firmy w Maine starają się kontynuować to dziedzictwo i przewyższyć doskonałość tradycji. Nie inaczej jest w przypadku Village Candle.

Świece Village Candle są wytwarzane ręcznie pod ścisłą kontrolą jakości i przy użyciu tylko najbardziej wyrafinowanych wosków, najbogatszych kolorów i najbardziej aromatycznych olejów zapachowych. Opakowanie świecy jest również wyjątkowe i po prostu piękne. Do ich produkcji wykorzystuje się specjalne marmurkowanie, co daje szczególny charakter i odróżnia świece. Każdego dnia, w którym wytwarzane są świece, Village Candle stara się sprostać wyzwaniu i odpowiedzialności jaką niesie za sobą prowadzenie działalności w Maine. 

Czym wyróżniają się świece Village Candle?

Village Candle Fragrance Company to wiodący amerykański producent ręcznie robionych, perfumowanych świec.
Wszystkie świece Village Candle są w 100% produktem amerykańskim.To idealne połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny – najwyższej jakości wosk (parafinowy, spożywczy), czyste olejki zapachowe i ekstrakty roślinne z całego świata!Knot w świecach Village Candle jest bawełniano-papierowy, dzięki czemu świeca nie dymi i nie zostawia sadzy, wypalając się przy tym do samego końca.Technologia podwójnego knota Dual Wick™ zapewnia wolniejsze spalanie się wosku oraz doskonałe uwalnianie zapachu.Village Fragrance Company pracuje z kilkoma domami zapachowymi i razem z nimi kreuje nowe zapachy, które ma na wyłączność.Czas palenia świec w słoikach to: 55 godzin dla świecy małej (270 g), 105 godzin dla średniej (453 g) i 170 godzin dla dużej (645 g).

Let the journey begin.

Village Candle

pixel