🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Mr & Mrs Fragrance

( ilość produktów: 42 )

Mr & Mrs Fragrance- Zapachy do Auta prosto z Włoch

Historia Mr & Mrs Fragrance rozpoczyna się we Włoszech w 2009 roku, kiedy Simona Guerini i Massimo Esposito postanowili stworzyć produkt, który przemieni każdą podróż samochodem w niezapomnianą historię. Zainspirowani liczba podróżami, stworzyliśmy serię eterycznych zapachów, od orientalnych po świeżo skoszoną trawę. Każdy zapach opowiada inną historię z przeróżnych zakątków świata. Tak powstał Mr&Mrs Fragrance.

 

Od Włoch do serca - pokochaj zapachy do auta Mr & Mrs Fragrance

Nasza rodzina jest bardzo włoska, ale także międzynarodowa, ekstrawagancka i wizjonerska. Kochamy wszystkie aspekty wzornictwa i mamy nos do tego, co piękne i dobrze wykonane. Pielęgnujemy talenty niezależnie od płci, etniczności, narodowości, religii i orientacji seksualnej. Budujemy relacje oparte na prawdzie i przejrzystości, aby mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

Zapach kreatywności z ludzikami do auta Mr & Mrs Fragrance

Nuty głowy, serca i przyszłości to my. Wierzymy w moc wzornictwa i zapachu w kształtowaniu emocji. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, wierzymy, że prawdziwy luksus to doświadczenie sensoryczne. Doświadczenie, które chcemy dzielić ze wszystkimi.

pixel