Zapachy, które sprzyjają skupieniu i koncentracji

2022-04-01
Zapachy, które sprzyjają skupieniu i koncentracji

Ciężko skupić Ci się na jednej rzeczy, gdy w Twoim otoczeniu pojawia się wiele „rozpraszaczy”? Jeśli musisz się skoncentrować, włącz w tle spokojną muzykę, wycisz telefon i zapal świece zapachowe. Podpowiadamy, jakie zapachy sprzyjają skupieniu i koncentracji.

Praca nad nowym projektem, a może nauka do egzaminu? Wybierz świeczkę, która pomoże Ci się skupić!

Już sam widok ognia działa lekko uspokajająco i pomaga zebrać myśli. Jeśli dodasz do tego odpowiedni aromat, otrzymasz świeczkę, która pomoże Ci zarówno w pracy, jak i nauce. Oto kilka zapachów, które sprzyjają skupieniu i koncentracji:

  • lawenda,
  • eukaliptus,
  • mięta pieprzowa,
  • pomarańcza,
  • rozmaryn.

W ofercie naszego sklepu nie brakuje świec zapachowych, które wypełniają pomieszczenie aromatem sprzyjającym pracy i nauce. Należą do nich m.in.:

WoodWick Lavender Spa Świeca Hearthwick 453,6g

WoodWick Lavender Spa Świeca Hearthwick 453,6g

  • świece Yankee Candle zachwycające kwiatowo-owocową kompozycją, w której wyczujesz nutę lawendy, białego fiołka alpejskiego, kokosa, kwiatu gruszki, piżma, drzewa figowego i wanilii;

Yankee Candle Elevation Sea Salt & Lavender Średnia Świeca Zapachowa 347g

Yankee Candle Elevation Sea Salt & Lavender Średnia Świeca Zapachowa 347g

Bez problemu znajdziesz wśród nich taką, która zachwyci Cię swoim aromatem i sprawi, że wykonanie zadań, które przed Tobą stoją, stanie się łatwiejsze!

Piękne otoczenie, które sprzyja skupieniu i koncentracji

Nie tylko zapach, ale i piękne otoczenie sprzyjają skupieniu i koncentracji. Dlatego przy wyborze odpowiedniej świeczki, nie zwracaj uwagi jedynie na zapach.

Zarówno świece Yankee Candle, jak i WoodWick, które znajdziesz w naszej ofercie, zachwycają nie tylko aromatem, ale i sposobem wykonania. Pięknie komponują się z pozostałymi elementami wystroju wnętrza, tworząc harmonijną całość sprzyjającą pracy i nauce.

Możesz wybierać spośród świeczek o różnych kształtach i kolorach. Wśród świec WoodWick znajdziesz też takie, które mają drewniane knoty wydające dźwięk drewna palonego w kominku. W połączeniu z delikatnym płomykiem i kojącym aromatem stwarza to wyjątkowy nastrój ułatwiający zebranie myśli.

Kto powiedział, że świeczki służą wyłącznie do zrobienia odpowiedniej atmosfery podczas romantycznej kolacji, czy odprężającej kąpieli? Ich niepowtarzalny zapach, a także design możesz wykorzystać również do stworzenia nastroju sprzyjającego koncentracji i skupieniu.

Polecane

GreenLeaf Orange Honey Świeca Zapachowa 370g Okazja

GreenLeaf Orange Honey Świeca Zapachowa 370g

81,75 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,66 zł/1szt.+1% Cena regularna: 109,00 zł brutto/1szt.-25%
WoodWick Sand & Driftwood Duża Świeca 609,5g Promocja

WoodWick Sand & Driftwood Duża Świeca 609,5g

130,41 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 132,02 zł/1szt.-1% Cena regularna: 161,00 zł brutto/1szt.-19%
pixel