Zapachy dla melancholików – idealne na jesień!

2019-11-08
Zapachy dla melancholików – idealne na jesień!

Jaki zapach kojarzy się z jesienią? Woń drzew, liści, lasu. Ale też aromat dyni, cynamonu, cytrusów i jabłek. A może zapach domowego ciepła, słodkiego ciastka i czekolady? Do jesiennych długich wieczorów każdy może dobrać aromat, który sprawi mu najwięcej przyjemności i przywiedzie na myśl najpiękniejsze wspomnienia.

Jesienny wosk do kominka od Yankee Candle

Spokój, natura, las i zioła – wieczorami możesz wypełnić swój dom tymi właśnie zapachami. Woski do kominka od Yankee Candle sprawią, że dopasujesz aromat do chwili. Kiedy będziesz wspominać spacery leśnymi ścieżkami, rozpal po prostu Autumn Glow. Intrygująca nuta paczuli wraz z dodatkiem ziół tworzy zmysłowy i tajemniczy klimat, odpowiedni do jesiennych rozmyślań i relaksu. Daj mu szansę zwłaszcza w chłodniejsze wieczory, kiedy potrzebujesz przenieść się w świat pełen naturalnych zapachów. 

Yankee Candle Autumn Glow Wosk Zapachowy 22g

YANKEE CANDLE AUTUMN GLOW WOSK ZAPACHOWY 22G


Kaszmirowa jesień 

Świeca zapachowa Warm Cashmere od Yankee Candle to jeden z tych zapachów, który jest typowym otulaczem. Wprowadza do pomieszczenia jesienną przytulność, pozostawiając ciepły i lekko słodkawy aromat. Zapach drewna kaszmirowego, połączonego z pomarańczą, bursztynem i kardamonem pozwala oswoić chłodne wieczory. Idealnie sprawdza się w momencie relaksu z kubkiem herbaty, w rytm odgłosu drewna strzelającego w kominku. 

Yankee Candle Warm Cashmere Duża Świeca Zapachowa 623g

YANKEE CANDLE WARM CASHMERE DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 623G


Zostań w domu z Goose Creek

Zostań w domu, kiedy jest zimno. Nie wychodź, kiedy potrzebujesz czasu dla siebie i swoich myśli. Zostań, by nabrać dystansu do świata. Świeca zapachowa Staying Home będzie Ci towarzyszyć w tych momentach. Otuli ciepłem, bezpieczeństwem i przytulnością. Sprawi, że odprężysz się i poczujesz swobodnie. Bergamotka, bursztyn, kaszmir, cytrusy i odrobina wanilii – ta kompozycja została stworzona, by spędzić relaksujący czas w domu. Propozycja na ulubieńca jesieni.

GOOSE CREEK STAYING HOME DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 680G

GOOSE CREEK STAYING HOME DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 680G

Zostań w domu i zaproś kogoś

Jesienne wieczory można spędzać samotnie lub w doborowym towarzystwie. I te, i te są potrzebne. Czasem chcemy zostać sami, innym razem zapraszamy kogoś bliskiego na gorącą czekoladę. Niesamowitym akompaniamentem do jesiennych spotkań jest świeca zapachowa Warm&Welcome od Goose Creek. Zapach nut drzewnych, w tym sandałowca, połączony z wanilią i białą kawą sprzyja długim rozmowom i oglądaniu filmów. Odrobinę słodyczy dodaje aromat mięciutkich pianek marshmallow. Cała kompozycja jest lekka i otulająca. Nie da się jej nie zauważyć, a tym bardziej pozostawić bez komplementu. Tak mogą pachnieć Twoje wieczory z bliskimi.


Goose Creek Candle Świeca zapachowa duża WARM & WELCOMEGOOSE CREEK CANDLE ŚWIECA ZAPACHOWA DUŻA WARM & WELCOME

Jesienne dni u każdego pachną inaczej. Rozpal wosk do kominka, który wzbudza w Tobie najwięcej emocji. Pozwól sobie nadać dobrym chwilom zapach.

pixel