2022-03-21

Yankee Candle Inspire Zapach Roku 2022

Możemy oficjalnie zdradzić, że kolejnym zapachem Yankee Candle roku jest „Inspire” – i pachnie jak świeżo wyczyszczona łazienka. Na 2022 r. Yankee stworzył podnoszący na duchu i ostry zapach, który łączy cytrusy z naturalnymi zielonymi nutami. 

Został zaprojektowany, aby zainspirować nas do celebrowania codziennych chwil, które przynoszą nam radość, od spokojnego momentu przy herbacie ziołowej i książce, po powolny spacer po parku. „Przeżyj 2022 z głębszym poczuciem wdzięczności i szczęścia dzięki „Inspire” – mówi Yankee Candle.

Zapach roku Yankee Candle to intrygujący cytrusowy zapach z inspirowanymi naturą, zielonymi nutami. Limonka nadaje mu wigoru i energetyzacji, a także lekko cierpkości.
Środkowa nuta bambusa jest soczysta i zielona z elementami drzewnymi, podczas gdy werbena nadaje jej czysty, cytrynowy aromat z ziołowymi niuansami. W mieszance jest również nuta drzewa cedrowego, które zapewnia miękki drzewny element kompozycji.
Nuty górne: Limonka, imbir, werbena
Nuty środkowe: Bambus, frezja, morska bryza
Nuty dolne: Drzewo cedrowe, piżmo.
Olejki eteryczne: cytryna, pomarańcza

Czwarta odsłona świecu marki Yankee Candle Scent of the Year, zwana „Inspire”, zawiera mieszankę pięknych zapachów, aby stworzyć „intrygujący musujący cytrusowy zapach, który tworzy poczucie radości, a aromaty słonej morskiej bryzy pobudzają zmysły optymizmem”. Niecierpliwie wyczekiwana świeca nawiązuje również do Ikigai, japońskiego pomysłu na długie i szczęśliwe życie. 

Świeca zawiera intrygującą mieszankę inspirowanych naturą zielonych nut, takich jak limonka, imbir, werbena, bambus, frezja, akord morskiej bryzy, cedr, nadmorskie drewno i piżmo. Naczynie charakteryzuje się kreatywnym niebiesko-jasnozielonym wzornictwem, które świetnie prezentuje się w każdej przestrzeni. 

Dziesięć zasad szczęścia Ikigai, które obejmują „ponowne połączenie z naturą”, pomogło zainspirować ten cytrusowy i energetyzujący, podnoszący na duchu i promienny zapach, odzwierciedlający to, czego wszyscy teraz pragniemy.”

 

pixel