2022-08-09

Wybrane marki świec zapachowych

Na rynku pojawia się co raz więcej marek świec zapachowych. Czy wiesz skąd pochodzi Twoja ulubiona marka? Krótko przedstawiamy wybranych producentów, których znajdziesz w naszej ofercie.

Aromatique- Polski producent olejków zapachowych oraz olejków eterycznych. Znany przede wszystkim za cudowną kolekcję perfumowanych olejków, które przypominają najpopularniejsze perfumy. 

Ashleigh& Burwood- Firma z Wielkiej Brytanii. Te najpiękniejsze lampy katalityczne, które są dostępne w naszej ofercie to produkty od Ashleigh & Burwood. W ich ofercie dostępne są również wkłady zapachowe do lampy, dyfuzory zapachowe oraz olejki zapachowe.

Boles D'olor Barcelona- Olejki zapachowe z Hiszpanii podbijają wasze serca. Wysokoskoncentrowane zapachy i oryginalne kompozycje, które przypadły do gustu szerokiemu gronu. 

Bridgewater Candle Company- Zapachy produkowane w Spartanburgu w Południowej Karolinie, świece to specjalna mieszanka z wosku sojowego. Pokochaliście z ich oferty zapach Sweet Grace oraz Afternoon Retreat. W asortymencie tej marki dostępne są olejki zapachowe, świece zapachowe, woski zapachowe oraz saszetki do szafy i dyfuzory.

The Candleberry Candle- Kolejna marka prosto z USA, która podbija rynek świec już od 30 lat. Świece produkowane ze specjalnej mieszanki wosku sojowego. Woski zapachowe sprzedawane w formie okrągłego ciasta podzielonego na 8 kawałków i zapakowane w eko pudełko kartonowe. Marka zasłynęła ze świec Jim Beam.

Cheerful Candle- Marka świec zapachowych oraz wosków do kominka, które są intensywne i oryginalne. Kto nie zna słynnego zapachu Cashmere z oferty Cheerful Candle. Zapach, który podbija europejski rynek.

Chestnut Hill Candle- Marka, którą Markowe Świece importują prosto z USA. Produkowane ręcznie z najwyższą starannością w małej rodzinnej manufakturze. Świece palą się ponad 120 godzin, posiadają dwa knoty, a ich zapachy są bardzo intensywne. 

Greenleaf Gift Candle- Siostra Bridgewater Candle. W ofercie znajdziecie również olejki zapachowe, woski do kominka, saszetki do szafy. Świece są mniejsze, jednak palą się 100 godzin. Wlane do ozdobnego, grubego szkła. Wyszukane kompozycje to sekret tej marki.

Cleam Goa- Zapachy z Francji, które urzekają intensywnością. Clem Goa to dyfuzory zapachowe, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Spróbujcie koniecznie patyczków Paczuli z cedrem. Gwarantujemy, że zakochasz się w tym zapachu.

Country Candle oraz Kringle Candle- Marki świec zapachowych oraz wosków z USA rodziny Kittredge. Kringle Candle od niedawna produkuje duże słoiki jako świece sojowe. Obie marki posiadają dwa knoty, palą się bezproblemowo, a ogrom zapachów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

EBM- Kolejna marka wosków sojowych produkowanych ręcznie w USA. EBM w swojej ofercie ma ponad 300 zapachów, które pachną niesamowicie. 

Milkhouse Candle- Świece i woski produkowane z mieszanki soi oraz wosku pszczelego. Oryginalny design, niesamowite zapachy wyróżniają markę Milkhouse. 

Millefiori Milano- Włoskie zapachy do wnętrz. Szeroki wybór w dyfuzorach patyczkowych, mgiełkach do wnętrz oraz olejkach zapachowych, a nawet aromatach do samochodu

Mr&Mrs Fragrance- Zapachy do samochodu produkowane we Włoszech. Oryginalne ludziki, które podbiły rynek. Intensywne i praktyczne. 

Naturalne Aromaty- Producent z Polski olejków zapachowych. W ofercie ponad 150 zapachów, które umilą dzień w każdym domu.

Olynk- Świece do masażu stworzone przez polską firmę. Najchętniej wybierane świece do masażu na rynku. Polecamy!

Vellutier- Świece i woski zapachowe z Polski. Vellutier to synonim wyrafinowanych zapachów, oryginalnego designu oraz wysokiej jakości składników. Świece podbijają cały rynek europejski.

Village Candle- Świece produkowane w USA. Marka z ponad 20 letnią tradycją. Village Candle posiadają dwa knoty, palą się ponad 150 godzin, a w ich ofercie znajdziecie ponad 60 zapachów.

Woodbridge- Marka z Wielkiej Brytanii, która została stworzona na potrzeby rynku, by konkurować cenowo z markami premium. Świece i woski zapachowe, które przypadną do gustu każdemu.

WoodWick- Świece z drewnianym knotem, które pokochało wielu klientów. Knot sprawia, że trzeszczy i wydaje dźwięk palonego drewna w kominku. Woodwick to zapachy, które przyciągają wymagające nosy. 

Yankee Candle- Najpopularniejsza marka świec zapachowych, która od 50 lat szturmem podbija rynek na całym świecie. Marka Yankee Candle jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku. W ofercie znajdziecie woski zapachowe, świece, olejki zapachowe, zapachy do auta, dyfuzory patyczkowe. 

 

 

 

pixel