Świece o zapachu dyni idealne na Halloween i nie tylko

2022-09-13
Świece o zapachu dyni idealne na Halloween i nie tylko

Dynia to jeden z symboli jesieni. Dlatego trudno wyobrazić sobie tę porę roku bez dyniowych ciasteczek, czy dekoracji. Jednym z takich elementów dekoracyjnych jest świeczka o zapachu dyni. Świetnie sprawdza się podczas Halloween, ale nie tylko.

Zapach dyni – idealny na nastrojowe wieczory

Każda pora roku ma swój urok. I choć niektórym osobom jesień kojarzy się wyłącznie z zimnem i deszczem, to warto spojrzeć na nią też z innej strony. Za co można polubić tę porę roku? Z pewnością za nastrojowe wieczory, podczas których w spokoju możesz leżeć pod ciepłym kocem i oddać się lekturze książki lub posłuchać muzyki.

Jesień to także pora roku kojarząca się z Halloween i oryginalnymi, upiornymi przebraniami oraz dekoracjami z dyni. Jeśli uwielbiasz takie klimaty, przedstawiamy nasze propozycje świec, które idealnie sprawdzą się podczas Halloween (i nie tylko).

  • Pumpkin Praline jedna ze świec WoodWick, która zachwyca unikalnym połączeniem aromatu dojrzałej dyni, gałki muszkatołowej, syropu klonowego oraz imbiru. Oprócz tego, że wypełni Twój salon jesiennym zapachem, pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój, dzięki drewnianym knotom PLUSWICK®. Zostały one zaprojektowane tak, aby podczas palenia, świeczka wydawała dźwięk palonego w kominku drewna.

WoodWick Pumpkin Praline Średnia Świeca 275g

WoodWick Pumpkin Praline Średnia Świeca 275g

  • Chestnut Hill Sweet Pumpkin to świeca, która sprawi, że w Twoim domu będzie unosił się jesienny aromat słodkiego dyniowego placka z dużą ilością brązowego cukru i cynamonu. Dlatego to doskonały wybór dla Ciebie, jeśli lubisz słodkie zapachy.

Chestnut Hill Sweet Pumpkin Świeca Zapachowa 510g

Chestnut Hill Sweet Pumpkin Świeca Zapachowa 510g

  • Chestnut Hill White Pumpkin – choć najbardziej popularna jest dynia pomarańczowa, to tak naprawdę występuje ona w kilku różnych kolorach. Co powiesz na świeczkę o zapachu białej dyni przełamanej nutą goździków, cynamonu, wanilii i wzmocnioną nutami dymnymi?

Chestnut Hill White Pumpkin Świeca Zapachowa 510g

Chestnut Hill White Pumpkin Świeca Zapachowa 510g

Trudno wyobrazić sobie jesień bez ciasteczek dyniowych, zupy-kremu z dyni, czy oryginalnych dyniowych dekoracji na Halloween. Oprócz nich niepowtarzalny nastrój tworzą świece o zapachu dyni. Świetnie sprawdzą się podczas Halloween, a także podczas długich chłodnych wieczorów.

pixel