Romantyczny wieczór we dwoje? Pomyśl o zmysłowych świecach zapachowych!

2020-05-22
Romantyczny wieczór we dwoje? Pomyśl o zmysłowych świecach zapachowych!
Romantycznym relacjom między dwojgiem osób towarzyszą silne emocje i uczucia. Aby atmosfera spotkania była jeszcze bardziej namiętna, wystarczy rozpylić w powietrzu odpowiednie zapachy. One pobudzają, intensyfikują, a czasem dodają szczyptę pikanterii spotkaniu. Ciekawe propozycje również na Dzień Matki.

Świece Zapachowe I love You od Country Candle

Romantyczne chwile nie mogą obejść się bez wyznawania miłości. Słowa to jedno, ale wyrażanie jej otoczeniem, to duży bonus. Poza zgaszonym światłem, jedzeniem pełnym afrodyzjaków, istotną rolę odgrywają zapachy. Róża z miłością kojarzy się chyba wszystkim. Dlatego świeczka zapachowa Country Candle Love Roses jest pierwszą, która przychodzi na myśl, kiedy chcemy stworzyć miłosną atmosferę. Wyraźne kwiatowe nuty zostały oparte o świeżą woń czystego powietrza. Zapach jest bardzo wyczuwalny, ale nie ciężki. Intensywnie podbija miłosne emocje.


Country Candle Love & Roses Duża Świeca Zapachowa

Namiętny orientalny romans

Długi i namiętny romans powinien kojarzyć się z zapachami, które bynajmniej nie są ulotne. Świece o aromatach wielowymiarowych, rozwijających się, zmieniających się, są idealne właśnie na długie wieczory kochanków. Marka Bridgewater Candle ma dla nich do zaoferowania na przykład zapach Love Notes. Bergamotka i róża spotykają się tu z orientalną nutą kadzidła. Woń jest intrygująca, intensywna, bardzo ciekawa i nieoczywista. W pierwszej chwili pobudza nas kwiatowa lekkość, ale potem do nozdrzy dochodzą nuty słodyczy i odrobina ostrego orientu.

Bridgewater Candle Świeca zapachowa Votive Candle Love Notes

Świeżo ścięte róże od Yankee Candle

Podarować bukiet róż ukochanej, to przepiękny wyraz uczuć. Otrzymać tę wiązankę, to niesamowicie miłe uczucie. Wieczór pełen romantyzmu można także przyozdobić bukietem ciętych róż zamkniętym w świeczce zapachowej lub wosku. Cała seria Yankee Candle Fresh Cut Roses to wspaniały aromat tych kwiatów, który zacznie unosić się w powietrzu już od pierwszej chwili. Tutaj główną rolę gra róża, ale obok niej dostrzeżemy zapachy innych roślin ogrodowych – pelargonii czy zielonych liści pokrytych rosą. Ten aromat na pewno będzie idealnym także na poranek, po romantycznym wieczorze.

Yankee Candle Fresh Cut Roses Duża Świeca Zapachowa

Słodka kokieteria w zapachach

Czasem są takie wspólne spotkania, kiedy kobieta jest boginią i na każdym kroku kusi i uwodzi swojego mężczyznę. Słodka kokieteria. Atmosferę powinien wtedy podbijać przyjemny, odrobinę cukrowy zapach damskich perfum. Dość niewinnie – ale tylko z pozoru – wygląda seria Yankee Candle Sweet Nothings. Niby odrobinę infantylne etykiety świeczek zapachowych, ale kryjące w środku niesamowitą moc aromatu. Uwodzą tutaj lekki lotos i zadziorne piżmo. Nuta bursztynu jest luksusowym zamknięciem kompozycji. Zapach idealny, by w jego akompaniamencie trochę zwodzić, trochę uwodzić, trochę grać niedostępną, a trochę też pozwolić sobie na zabawę. Yankee Candle ma takich woni więcej, więc warto ich poszukać w ofercie.


Yankee Candle Sweet Nothings Średnia Świeca Zapachowa

Domowe randki lubią być okraszane kwiatami. Zarówno tymi żywymi, jak i ich aromatem unoszącym się w powietrzu. Róża jest wyborem dość oczywistym, ale doceniajmy też inne piękne nuty – bergamotkę, lilie czy peonie. Połączenia z piżmem lub kadzidłem sprawiają, że z delikatnego zapachu, robi się odrobinę pikantny i rozpalający zmysły. 

Polecane

pixel