Punktacja Zapachowa Świec Unearthed Candle


Świece Zapachowe UnEarthed® są łatwe w doborze mocy zapachu dzięki punktacji zapachowej (Fragrance Scoring™). Jest to poziom mocy zapachowej Twojej świecy UnEarthed® w skali od jednego do dziesięciu. Zapachy UnEarthed® zaczynają się od punktacji 6 do 7 i regularnie sięgają nawet dziesięciu.

 

Punktacja zapachowa ™ 6 to miejsce, w którym zapachy UnEarthed® zaczynają się rejestrować. Te zapachy są najwyższej jakości . Te zapachy można całkowicie wykryć w całym pomieszczeniu; są jednak naturalnie miękkie, więc nie przedostają się do innych pomieszczeń. Są to szczególnie dobre zapachy do pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. 

Zapachy z oceną 7 kwalifikują się jako bardziej miękkie, ale wykraczają poza przestrzeń jednego pomieszczenia. Przyprawione i ziołowe wanilie mogą uzyskać wynik od 6 do 7, a nawet 8.

Ocena 8 to zapach, który nie tylko wypełnia pomieszczenie, ale może być wyczuwalny poza jednym pomieszczeniem. W przypadku większych przestrzeni otwartych zapach o takim wyniku może pokryć całe pomieszczenie. Te zapachy mogą być naturalnie miękkie lub mocne, ale zostały sformułowane tak, aby były znacznie mocniejsze niż przeciętny zapach tego typu.
9 na Fragrance Scoring Scale™ to punkt, w którym punktacja zaczyna opuszczać sferę każdej średniej linii świec zapachowych. Wynik 9 i więcej nie jest łatwy do znalezienia na rynku świec zapachowych. Są to zapachy, które wypełniają się daleko poza dużymi pomieszczeniami i mogą poruszać się po całym domu, w zależności od rodzaju zapachu oraz kształtu i wielkości przestrzeni.
Wynik 10 w skali Fragrance Scoring Scale™ to szczyt wydajności zapachu świec. A 10 ma maksymalny potencjał zapachowy, jakość i ładunek zapachowy. Wypełni nie tylko pomieszczenie, ale może wypełnić cały budynek, w zależności od wielkości i projektu przestrzeni. Zapachy te polecane są do bardzo dużych przestrzeni, lobby hotelowych i biurowców, lub po prostu dla świecowego guru pragnącego maksymalnej siły zapachu.


Kiedy poznajesz każdy z zapachów UnEarthed®, zawsze zauważ i rozważ Fragrance Scoring™. Wprowadzamy Punktację Zapachów™, aby mieć pewność, że każdy zakup będzie dokładnie i tak perfekcyjnie, jak tego oczekujesz.

 

 

pixel