2024-02-19

Odkryj nowości od Bridgewater Candle: romantyczny XOXO i odświeżający Melon Pop

Odkryj świat zapachów: nowości od Bridgewater Candle

Rozpocznijmy tę aromatyczną podróż, odkrywając tajniki każdego zapachu i delektując się chwilą relaksu w otoczeniu przyjemnych nut. Przygotujcie się na intensywne doznania zapachowe, bo świat Bridgewater Candle jest pełen niespodzianek!

Melon Pop Bridgewater Candle

Melon Pop: soczysta uczta dla zmysłów

Melon Pop to prawdziwa uczta dla zmysłów. Oddaj się rozkoszowaniu delikatnym połączeniem soczystego ogórka, aromatycznego arbuza, słodkich truskawek i intensywnych malin. Ten wyjątkowy zapach przywoła wspomnienia pełnych radości dni spędzonych na lody na patyku. Pozwól swoim zmysłom tańczyć z czystą radością, gdy ta doskonała mieszanka owocowa zabierze Cię w pełną smaków podróż.

Opis Nut:

  • Nuty Głowy: Ogórek, Melon
  • Nuty Serca: Liście Fiołka, Ozon
  • Nuty Bazy: Truskawki, Maliny, Piżmo

XOXO: romantyczna magia liczi i róży

Przygotuj się na uczucie miłości dzięki urokowi zapachu XOXO od Bridgewater Candle. Ta harmonijna esencja liczi, białych winogron, róży, fiołka i bitą śmietaną przeniesie Cię w pełną zabawy i kuszącą podróż. Wyobraź sobie spacer po marzycielskim ogrodzie, gdzie romantyzm i słodycz spleciono w tańcu, tworząc czystą magię. Każdy krok pełen uroku i radości. Pozwól się unieść tej wyjątkowej esencji i doświadcz czarującej magii zapachu XOXO.

Opis Nut:

  • Nuty Głowy: Liczi, Białe Winogrona
  • Nuty Serca: Róża Damasceńska, Fiołek
  • Nuty Bazy: Morwa, Bita Śmietana
XOXO Bridgewater Candle

Polecane

pixel