2022-06-10

Nowe Marki w ofercie Markowych Świec

Jako Markowe Świece poszerzamy asortyment o dwie nowe marki: Cheerful Candle oraz EBM Creations. Świece i woski zapachowe prosto z USA.  

Cheerful Giver to firma z New Jersey, która produkuje świece i zapachy w USA. W Cheerful Candle Company tworzone są świece i woski od ponad 25 lat. A teraz przynosimy nasze wysokiej jakości świece do Europy. Teraz dostępne w szerokiej gamie zapachów. Cheerful Candle jest znana z niezwykłych zapachów True To Life™. Podwójny knot pozwala na mocniejsze doznania zapachowe oraz bezproblemowe palenie, bez tunelowania świec. Knot dodatkowo wzmocniony rdzeniem cynkowym dla stabilności. Średni czas palenia od 135 godzin do 155 godzin. Wiernie odwzorowane zapachy, które wypełnią duże powierzchnie.

Firma EBM Creations została założona w 2017 roku w Windham Maine. Zaczęli od wosków sojowych (All Natural Soy) ręcznie wlewanych w małych partiach. Teraz z dumą oferujemy ponad 150 różnych zapachów. Od tego czasu rozszerzyli działalność o Bath & Beauty oraz szeroką gamę produktów, które sprawią, że Ty i Twój dom pachniesz wspaniale.

 

Produkty EBM Creations wykonane są z wosku sojowego, certyfikowanych olejków, ręcznie nalewane i zdobione w USA. Niepowtarzalne zapachy o dużej mocy, które zaspokoją każdego. Woski zapachowe EBM pozbawione są ftalanów, każdy wosk nalewany jest ręcznie. W opakowaniu o wadze 90 g znajduje się 6 kostek, a każda z nich starczy na 12 godzin topnienia.  Ponad 170 zapachów, które zaspokoją każdego świecoholika. W ofercie znajdują się niepowtarzalne kompozycje jak na przykład zapach benzyny, zapach ziemi,  zapach popularnej maści Vicks czy zapach prochu strzelniczego. 

pixel