Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł

Magia Świąt w zapachach – jak stworzyć odpowiedni klimat w mieszkaniu?

2019-11-08
Magia Świąt w zapachach – jak stworzyć odpowiedni klimat w mieszkaniu?

Jak pachną Święta Bożego Narodzenia w Twoim domu? Jodłową choinką, piernikami zawieszonymi na gałązkach czy pomarańczami na okiennym parapecie? A może pachną kompotem z owoców, cynamonem i szyszkami ze stroika, albo słodkim ciastem i kawą? Te zapachy, które masz w pamięci i kojarzysz je ze Świętami, możesz odnaleźć w woskach do kominka i świecach. Dzięki nim stworzysz klimat, który podbije tę magiczną atmosferę. 

Miejsce świątecznych spotkań

Święta to rodzinny czas, który powinniśmy wykorzystać w każdym calu. Nie często spotykamy się wszyscy razem. Zapewnij wygodne miejsce do spotkań i rozmów. Stół ze smakołykami – każdy przecież na pewno coś przyniesie, wygodne miejsce do siedzenia, kącik zabaw dla dzieci. Pamiętaj, że w Święta liczy się spędzanie czasu razem, rozmowy, wspomnienia i uśmiechy. W tle niech akompaniuje zapach Christmas Celebration od Yankee Candle. Idealny na rodzinny czas. 

YANKEE CANDLE CHRISTMAS CELEBRATION DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 623G YANKEE CANDLE CHRISTMAS CELEBRATION DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 623G  

Zapach choinki w całym domu 

Nie musisz mieć prawdziwej jodły w salonie, by czuć jej zapach. Jeżeli prawdziwe drzewko w tym roku nie zagości w Twoim domu, zastąp je sztucznym lub pokaźnym stroikiem. Aromat świątecznego drzewka uzyskasz dzięki woskowi do kominka Christmas Tree od marki Goose Creek. Został on stworzony dla wszystkich, którzy chcą mieć namiastkę zielonej natury w domu. Rozpal go wieczorem i pozwól wprawić się w kojący nastrój. 

GOOSE CREEK CLASSIC CHRISTMAS TREE WOSK ZAPACHOWY 59GGOOSE CREEK CLASSIC CHRISTMAS TREE WOSK ZAPACHOWY 59G

Smaki Świąt

Święta spakują wytrawnie i słodko. Wytrawnie, podczas Wigilii, słodko, kiedy przychodzi czas na szarlotkę i sernik. Możesz zjadać te wszystkie przysmaki, ale kiedy się już skończą, możesz rozpalić świecę zapachową, która je przywoła. Jabłka, przyprawy korzenne, kruszonka – to szarlotka zamknięta w wosku do kominka Christmas In The Country od Chestnut Hill. Słodkie ciastko świąteczne – maślane z nutką wanilii – znajdziesz w wosku Christmas Cookie od Yankee Candle. To zapach, który kochają dzieci. Możesz rozpalić go podczas ich zabawy lub przed snem, będą śnić w błogiej atmosferze.

CHESTNUT HILL CHRISTMAS IN THE COUNTRY WOSK ZAPACHOWY 85G
CHESTNUT HILL CHRISTMAS IN THE COUNTRY WOSK ZAPACHOWY 85G  

Zapachy, które korespondują ze Świętami 

Jeżeli Twój dom już wystarczająco pięknie pachnie choinką i smakołykami, nie staraj się wprowadzić na siłę dodatkowego aromatu. Wybierz coś, co będzie korespondować z unoszącymi się woniami. Christmas Magic – świeca zapachowa od Goose Creek – to nuty cytrusowe, miętowe i słodkie. To jak łagodne przejście z kuchni do salonu – idealnie równoważy intensywny zapach choinki i jedzenia. To także aromat odpowiedni dla niezdecydowanych, bo delikatny i nienachalny w okresie świątecznym. 

GOOSE CREEK CHRISTMAS MAGIC DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 680G GOOSE CREEK CHRISTMAS MAGIC DUŻA ŚWIECA ZAPACHOWA 680G  

Mieszkanie podczas Świąt zawsze pachnie inaczej, niż w każdy pozostały zimowy dzień. Warto na ten czas przygotować wyjątkową oprawę aromatyczną, by w pamięci zachować ją na długo. W końcu tylko raz w roku są Święta Bożego Narodzenia. 

Polecane

pixel