2020-04-09

Lampy Katalityczne - najważniejsze informacje

Co to jest katalityczna lampa zapachowa?

Pochodzenie lampy zapachowej sięga 1898 roku, kiedy francuski farmaceuta stworzył system spalania katalitycznego w celu dezynfekcji powietrza w szpitalach. Oryginalne modele zostały wykonane z kryształu lub szkła i działały przy użyciu tej samej metody oczyszczania, która jest obecnie stosowana.

Palnik katalityczny wychwytuje i niszczy cząsteczki niosące zapachy. Mieszanie powietrza i ruch z konwekcji zapewniają, że zapachy są niszczone, podobnie jak mikroorganizmy z powietrza. Katalityczne lampy zapachowe faktycznie oczyszczają powietrze przed jego perfumowaniem.

W latach dwudziestych projektanci otrzymali zamówienie na stworzenie estetycznych butelek, które będą oferowane prywatnym konsumentom. Lampy, które wcześniej oczyszczały i oczyszczały powietrze wyłącznie w warunkach przemysłowych, teraz trafiły do ​​prywatnego domu.

Podczas gdy odświeżacze powietrza i spraye pokojowe zwykle maskują zapachy, lampy katalityczne aktywnie oczyszczają, oczyszczają i perfumują powietrze na dużym obszarze. Typowe zapachy w domu wytwarzane przez gotowanie, zwierzęta domowe, tytoń i ćwiczenia można bezpiecznie i skutecznie usunąć za pomocą lamp katalitycznych Ashleigh i Burwood.

Czy lampa zapachowa Ashleigh & Burwood naprawdę działa przeciwko „pluskwom” w powietrzu?

Tak, lampa zapachowa Ashleigh & Burwood naprawdę pomaga oczyścić i oczyścić powietrze. Niezależne testy przeprowadzone dla Ashleigh i Burwood dają następujące wyniki w zakresie niszczenia zwykłych drobnoustrojów domowych po testach w warunkach laboratoryjnych.

Alergeny - lampa zapachowa Ashleigh & Burwood jest skuteczna przeciwko alergenom, w tym bakteriom, zarodnikom pleśni i roztoczom, z następującymi klinicznie potwierdzonymi wynikami po 30 minutach ekspozycji na emisję lampy zapachowej:

Bakterie:
E. coli - 99% zniszczone po 30 minutach
S. aureus - 99% zniszczone po 30 minutach
E. aerogenes - 99% zniszczone po 30 minutach

Roztocza:
D. farinae - 99% zniszczone po 30 minutach.

Zarodniki pleśni:
S. chartarum - 96% zniszczone po 30 minutach.

Dym tytoniowy:
99,9% usuwania cząstek dymu tytoniowego po 30 minutach.

Nieprzyjemne zapachy - lampa zapachowa Ashleigh & Burwood jest skuteczna w przypadku zwykłych zapachów domowych, takich jak psy, koty i psujące się jedzenie.

Pies: 80% redukcja zapachu po 30 minutach ekspozycji.
Kot: 80% redukcja zapachu po 30 minutach ekspozycji.
Zapachy psujące żywność: redukcja zapachu o 40% po 30 minutach ekspozycji.

Jak zmienić zapach?

Jeśli chcesz, możesz opróżnić poprzedni zapach z powrotem do oryginalnej butelki, używając lejka znajdującego się w pudełku z lampą. Zachowaj jednak ostrożność, aby uniknąć rozlania, a jeśli dojdzie do rozlania, natychmiast go wytrzyj i pozostaw na godzinę do całkowitego wyschnięcia. W przeciwnym razie można po prostu pozwolić, aby lampa wypaliła się z poprzedniego zapachu, chociaż nie zalecamy robienia tego zbyt często, ponieważ może to spowodować nadmierne zużycie knota / kamienia. Jak wspomniano w instrukcjach dotyczących lamp zapachowych.

Kamień jest rozdrobniony, czy nadal mogę go używać?

Jeśli kamień zostanie przypadkowo uszkodzony, lampa nie będzie działać wydajnie. Zamontuj nowy zestaw knota / kamienia przed ponownym użyciem lampy.

Mój kamień ma jasnoszary kolor i nie będzie świecił; co jest nie tak?

Zapach nie jest dostarczany do kamienia. Sprawdź, czy Twoja lampa zawiera zapach, jest to szczególnie ważne w przypadku nieprzezroczystych lamp. Sprawdź także, czy knot jest całkowicie włożony do lampy, tak aby dolna część knota znajdowała się w Zapachu. Po sprawdzeniu tego, załóż czapkę Snuffer na lampę na 20-30 minut, aby ją zalać, a następnie ponownie zapalić.


Z czego wykonany jest zapach Ashleigh & Burwood Lamp?

Podstawą zapachu lampy i ważnym paliwem, które utrzymuje proces katalityczny w pracy, jest alkohol zwany alkoholem izopropylowym. Bardzo powszechny alkohol, jest to ta sama forma alkoholu, która jest powszechnie stosowana na przykład w szpitalnych myjkach przeciwbakteryjnych. Pozostałe składniki to woda destylowana i sam związek zapachowy.

Czy zapachy lamp Ashleigh i Burwood są naturalne?

W naszej głównej ofercie Zapachy do lamp wykorzystujemy mieszankę naturalnych, identycznych z naturą i ekstraktów roślinnych jako składników. Nasza typowa kompozycja zapachowa jest podobna stylowo, na przykład do większości wysokiej jakości designerskich perfum lub wielu znanych marek wysokiej jakości designerskich świec. Żaden z naszych zapachów nie jest testowany na zwierzętach, a my z całego serca jesteśmy przeciwko testowaniu produktów na zwierzętach. Nasze aromaterapeutyczne zapachy do lamp (kody produktów PFL950 - PFL955) wykorzystują tylko 100% czystych olejków eterycznych jako składnik zapachowy.

Czy w lampie można umieścić inne rodzaje zapachów, np. Płyn do dyfuzorów, olejek do lamp lub olejki eteryczne?

Niestety nie. Zapachy zostały specjalnie opracowane przez Ashleigh & Burwood, aby efektywnie współpracować z Twoją lampą. Używanie innych rodzajów zapachów może być niebezpieczne i może uszkodzić kamień katalityczny.

Czy można mieszać zapachy Ashleigh i Burwood?

Tak, możesz mieszać dowolne zapachy lamp Ashleigh i Burwood, aby stworzyć swój indywidualny zapach.

 

 

  • Korona zakrywa gorący kamień, aby zapobiec przypadkowemu kontaktowi. Dostępne są różne projekty.

  • Czapka Snuffer zakrywa kamień katalityczny. Zapobiega to parowaniu Zapachu, gdy lampa nie jest używana. Służy również do przykrycia gorącego kamienia (aby „wyłączyć” lampę).

  • Element ustalający to mały metalowy klips, który łączy w sobie kamień, kołnierz i knot. Nigdy nie należy usuwać tego klipu.

  • Kamień to specjalny porowaty materiał ceramiczny pokryty platyną i innymi rzadkimi metalami. To tutaj lampa wykonuje swoją pracę.

  • Kołnierz podpiera kamień i zabezpiecza knot na miejscu.

  • Knot przenosi Zapach z ciała do kamienia.

  • Zgromadzenie to nazwa grupy knota, kołnierza, kamienia i elementu ustalającego.

  • Szyjka jest metalowym zagniataczem przymocowanym do korpusu lampy, który wspiera montaż.

  • Ciało jest główną częścią Lampy, która utrzymuje Zapach.

 

 

 

 

 

pixel