Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
2019-09-11

Jesień wśród świec zapachowych

Na pewno odczuliście już pewne zmiany w pogodnie. Wraz z nadejściem nowego stosunkowo nagle pożegnaliśmy długie i ciepłe dni lata. Co prawda do „kalendarzowego” końca aktualnej pory roku pozostało sporo dni, aczkolwiek deszczowa, chłodna aura powoli co raz bardziej pochłania wypełnioną słońcem codzienność. TAKI MAMY KLIMAT! 

Następstwa jesieni to również pozytywne aspekty jak zmiana krajobrazu. Barwne pejzaże cieszą oczy, a wilgotna roślinność i gleba dostarcza nowych wrażeń zapachowych. Ten okres to również dobry moment na sprawdzenie nowych, odmiennych kompozycji.  

Yankee Candle Elevation Harvest Walk

 Jesienny spacer w otoczeniu drzew. Krocząc wśród brzóz i jodeł poczujesz, świeży powiew nut bergamotki i sandałowca. Całość zwieńczona głębokimi nutami paczuli i kadzidła sprawia nadaje tej kompozycji drzewno – perfumowy charakter.    

Yankee Candle Oak & Amber Incense

Po długim spacerze należy się chwila odpoczynku. Usiądź pod dębem, otoczony wytrawnym aromatem drewna cedrowego i dębowego mchu, przeplatanego świeżością ziół. Akordy żywicy i dymu zachwycą najbardziej wymagające nosy.  

Bridgewater Candle Autumn Stroll

Ta mieszanka skrywa prawdziwe leśne skarby. Główne wyczuwalne nuty to bursztyn. Lekka karmelowa słodycz złagodzona jest świeżością kwiatu pomarańczy. W połączeniu z aromatycznymi nutami różowego pieprzu i pimentu tworzy coś niecodziennego – co naprawdę zaskakuje!

pixel