Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł

Jakie zapachy będą królowały wiosną 2021? Wybierz coś dla siebie!

2021-03-13
Jakie zapachy będą królowały wiosną 2021? Wybierz coś dla siebie!

Jakie zapachy będą królowały wiosną 2021? Wybierz coś dla siebie!Na wiosnę 2021 marki przygotowały nową, bardzo świeżą ofertę zapachów. Jeżeli potrzebujesz energii do działania albo spieszysz się do lata, znajdziesz w ofercie wiele świec zapachowych i wosków, które ukoją Twoje zmysły. 

Goose Creek zaprasza do ogrodu

Najnowsze wiosenne zapachy od Goose Creek pozwalają poczuć się jak w zielonym ogrodzie, pełnym pachnących kwiatów, igliwia i czystego powietrza. Taka jest np. świeca Rooftop Garden, w której znajdziesz dużo liściastych i drzewnych nut, ale też cudowne tulipany i lilie. Od razu możesz poczuć wiosnę w pełni, mimo jej marcowej kapryśności. A jeśli tęskno Ci do owocowych plantacji i zapachu owocujących drzew, wypróbuj Plantation Row Goose Creek. 

Goose Creek Plantation Row Duża Świeca Zapachowa

Kwiecień-plecień, bo przeplata...

… trochę zimy, trochę lata. Tak też wszyscy się czujemy – jedna noga czasem marznie, gdy temperatury spadają, a druga czasem wygrzewa się w słonku. Stąd też najnowsze wiosenne propozycje odpowiednie na zarówno takie i takie dni. Dla tych, którzy jeszcze przez kilka tygodni chcą zatrzymać zimową zadumę, przygotowany jest otulający zapach Coconut&Tonka marki WoodWick. Ale możesz posmakować w myślach pysznych gofrów ze śmietaną i owocami, jedzonych na plaży, rozpalając świecę zapachową Wild Berry Waffles Goose Creek. Podróże do ciepłych krajów na pewno kojarzą się z cytrusami, dojrzewającymi w pełnym słońcu. Zamknięto je w świecy Clementine Sunrise Goose Creek. 

WoodWick Coconut & Tonka Duża Świeca

Zapach świeżego powietrza

Wiosną coraz chętniej otwieramy okna na oścież i wpuszczamy do wewnątrz świeże, pachnące powietrze. Teraz w swoim mieszkaniu możesz mieć zapach wiosny z dowolnego zakątka świata. Gdy podróżowanie jest utrudnione, może być to Twój sposób na wojaże w myślach. Beach Walk od Yankee Candle pozwoli poczuć się jak na piachu, Beach Escape Yankee Candle to marzenie o dzikiej plaży, a Purity Village Candle orzeźwi niczym morska bryza. Z drugiej strony mamy też świeże zapachy prosto z tropików – Tropical Getaway Village Candle czy Last Paradaise Yankee Candle.

Yankee Candle Beach Walk Duża Świeca Zapachowa 623g

Nowy początek

Wiosna jest czasem, w którym porządkujemy przestrzeń wokół siebie, swoje życie zawodowe czy myśli w głowie. To czas podejmowania decyzji i odwagi. Towarzyszą mu konkretne, intensywne zapachy, dodające pozytywnej energii i sił. Świeca zapachowa Awaken do Village Candle jest świetnym przykładem. Eukaliptus i mięta stymulują umysł i otwierają go na nowe pomysły. Aby każdy dzień był tym dobrym, aromatyzuj dom zapachem Beautiful Day Yankee Candle. To także energetyczna, ale bardziej kwiatowa, woń.

Village Candle Awaken Duża Świeca Zapachowa

Mimo że wiosna bywa kapryśna, to Twój dom ma charakter taki, jaki Ty mu nadasz. Powiew świeżości i ogrodowe wonie na pewno sprzyjają pozytywnemu myśleniu i otwartości na zmiany. Wybierz więc jakiś energetyczny zapach i chwytaj wiosnę pełnymi garściami! 

Polecane

Yankee Candle Beach Escape Średnia Świeca Zapachowa 411g

Yankee Candle Beach Escape Średnia Świeca Zapachowa 411g

98,40 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 123,00 zł/1szt.Cena regularna 123,00 zł brutto/1szt.
pixel