Jak pachnie Nowy Rok? Świeczki zapachowe do domu

2019-11-30
Jak pachnie Nowy Rok? Świeczki zapachowe do domu

Nowy Rok warto przywitać w otoczeniu wyjątkowego zapachu. Każdego kolejnego dnia będzie on przypominał o podjętych postanowieniach i stworzonych planach. Wybierz więc na ten noworoczny czas świeczki od Yankee Candle lub Kringle Candle, które palą się wiele godzin, więc przez długi czas będą przywoływać myśli.

Midnight Kringle Candle 

Kringle Candle wie, jak pachnie północ. Intensywnie, męsko i kusząco. Zapach Midnight to połączenie aromatów prawdziwej skóry, drewna, bursztynu i mchu. W efekcie powstała woń ciężka i wyrazista, kojarząca się z nocą. Jest to propozycja skierowana do wszystkich tych, którzy w Nowy Rok wchodzą z konkretnymi pomysłami, gotowi do działania i jedyne czego potrzebują, to wsparcie. Ten zapach pozwala poczuć się bezpiecznie i spokojnie – jak w ramionach bliskiej osoby. 

Kringle Candle Midnight Duża Świeca ZapachowaKringle Candle Midnight Duża Świeca Zapachowa

Noworoczny szampan

W Nowy Rok nie może zabraknąć kieliszka szampana. Wypicie toastu jest z jednej strony podziękowaniem dla odchodzącego roku, z drugiej przywitaniem nowego. Aby jeszcze bardziej uczcić tę atmosferę, warto rozpalić świeczkę zapachową Kringle Candle Rose All Day. Jest to zapach, który ma w sobie nuty musującego szampana. Obok niego wyczujesz bukiet kwiatów, w nim oczywiście różę, i świeże owoce. Cała kompozycja jest delikatnie słodka, uwodząca i lekka. Idealny aromat, by spędzić przy nim noworoczne przyjęcie w gronie bliskich osób.

Kringle Candle Rose All Day Duża Świeca Zapachowa Kringle Candle Rose All Day Duża Świeca Zapachowa

Luksusowe przyjęcie noworoczne

Złoto i kaszmir kojarzą się z luksusem, a nawet z przepychem, dlatego świeczka zapachowa Gold Cashmere od Kringle Candle pasuje do wieczoru spędzanego na eleganckim przyjęciu w domu. To ciepły perfumowany aromat, który zapewni wszystkim gościom swobodną atmosferę. Drzewo sandałowe i piżmo pozwalają odprężyć się i rozluźnić. Energetyczne nuty cytrusów dodają otuchy do prowadzenia rozmów. To zapach idealny na pierwsze miesiące w nowym roku, bo choć są one zimne, rozgrzewa serca i umysły.

Kringle Candle Gold & Cashmere Duża Świeca Zapachowa
Kringle Candle Gold & Cashmere Duża Świeca Zapachowa

Zapach na Nowy Rok w klimacie zimowym

Nie każdy Nowy Rok musi pachnieć balem lub imprezą. Równie dobrze, można pozostać w klimacie zimowym, spędzając tę noc na długich rozmowach przy kominku i na kuligu. Do takich planów pasują świeczki zapachowe od Yankee Candle, a zwłaszcza Evergreen Mist. Odzwierciedla ona wiecznie zielony las, w którym przeważają jodły i sosny. To wręcz zaproszenie tej magicznej leśnej mgły do Twojego domu. Taki zapach pozwoli się odprężyć, wprowadzić w stan refleksji i zadumy. Przy nim łatwo wrócić myślami do poszczególnych momentów w roku, by je przeanalizować i wyciągnąć wnioski.

Yankee Candle Evergreen Mist Duża Świeca Zapachowa

Yankee Candle Evergreen Mist Duża Świeca Zapachowa

Jak będzie pachnieć Twój Nowy Rok? Spraw, by był on wyjątkowy już od pierwszego dnia! Nadaj mu zapach, który każdego kolejnego będzie wzbudzać pozytywne myśli.

pixel