Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł

Gdzie umieścić świece zapachowe w domu?

2021-10-01
Gdzie umieścić świece zapachowe w domu?

Zastanawiasz się, jakie miejsce będzie najlepsze do umieszczenia świecy zapachowej w domu? Dowiedz się, gdzie spełnią swoje zadanie najlepiej i jak najskuteczniej zadbać nie tylko o nastrój, ale też o własne bezpieczeństwo.

Jakie miejsca są najlepsze na świece zapachowe?

Nie wiesz, gdzie umieścić świece zapachowe, żeby najlepiej spełniały swoje zadanie? Podejdź do tego wyzwania kreatywnie. Możesz dopasować zapach świec do konkretnego pomieszczenia, na przykład aromaty morskie czy leśne będą idealnie pasowały do łazienki, a kojarzące się ze smakołykami i pobudzające apetyt będą strzałem w dziesiątkę do kuchni czy jadalni. W salonie warto postawić na eleganckie zapachy, na przykład Blooming Cotton od Yankee Candle. Co jeszcze warto wiedzieć o ekspozycji świec zapachowych? Potraktuj je jak fantastyczny dodatek do wnętrz, zwłaszcza jeśli wyglądają tak gustownie jak markowe propozycje z naszego sklepu. Idealnie, jeśli nie zapomnisz przy okazji o takich pomieszczeniach, jak chociażby przedpokój, który jest przecież wizytówką Twojego domu!

Goose Creek White Pine Lake Duża Świeca Zapachowa 680g

Goose Creek White Pine Lake Duża Świeca Zapachowa 680g

Co warto wiedzieć o umiejscowieniu świeczek zapachowych?

Pamiętaj, że w kwestii ulokowania świec zapachowych liczy się też bezpieczeństwo Twoje oraz reszty domowników. Umieszczaj je w miejscu, w którym płomień nie będzie miał styczności z żadnymi powierzchniami czy materiałami – na przykład na wierzchnim blacie regału, a nie w jednej z zamkniętych od góry szafek, niezależnie od tego, jak dużo miejsca pozostaje między płomieniem a górną półką. Nie zostawiaj też świec bez nadzoru – gaś je przed zaśnięciem i nie pozostawiaj w przeciągach.

Country Candle Sweet Potato Pie Duża Świeca Zapachowa 652g

Country Candle Sweet Potato Pie Duża Świeca Zapachowa 652g

Gdzie umieścić świecę zapachową w domu? Tam, gdzie najlepiej spełni swoje zadanie i gdzie jej płomień nie zagrozi Twojemu bezpieczeństwu. Wybierz swój ukochany zapach od Yankee Candle, Country CandleKringle Candle czy Milkhouse Candle i zakochaj się w tym stylowym dodatku do wnętrz!

pixel