4 pomysły na zapakowanie świeczki w prezencie

2023-06-01
4 pomysły na zapakowanie świeczki w prezencie

Zastanawiasz się, jak w oryginalny i stylowy sposób zapakować świeczkę na prezent? Chcesz odkryć kreatywne metody, które zaskoczą Twoich bliskich? Szukasz pomysłu jak zapakować świeczkę bez pudełka? Jak śmiesznie zapakować świeczkę na prezent? Przedstawimy 4 pomysły, które musisz wypróbować!

Dlaczego warto zadbać o prezentację świeczki w prezencie?

Obdarowywanie bliskich osób jest szczególnym momentem. Dlatego warto zadbać nie tylko o sam prezent, ale też o jego prezentację. Eleganckie opakowanie świeczki może zaskoczyć, wzruszyć i sprawić, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Bez względu na to, czy wręczasz kultową już Yankee Candle, czy inną świeczkę zapachową, jej stylowa oprawa to klucz do udanego prezentu.

Eleganckie opakowania dla świeczek — inspiracje

Świetnym i niedrogim pomysłem będzie wykorzystanie materiałów, które masz pod ręką, jak np. kawałki tkanin, sznurki czy wstążki. Takie nietypowe sposoby na pakowanie prezentów dodadzą osobistego charakteru i z pewnością zaskoczą pozytywnie obdarowaną osobę.

Jeśli z kolei brak Ci kreatywnego zacięcia, możesz wyszukać gotowe inspiracje, które sprawią, że zarówno Kringle Candle jak i świece WoodWick nabiorą nietuzinkowego charakteru. W tym przypadku prawdziwą skarbnicą wiedzy jest oczywiście internet.

4 pomysły na kreatywne zapakowanie świeczki w prezencie

Szukasz oryginalnych pomysłów na to, jak zapakować świeczkę w papier lub jak poradzić sobie z jej niecodziennym kształtem? Nietypowe pakowanie prezentów wymaga niekonwencjonalnego podejścia oraz odrobiny kreatywności.

 1. Papier kraftowy i sznurek
  Jak zapakować świeczkę w papier, zwłaszcza jeśli nie jest ona prostą figurą geometryczną? Z papieru kraftowego wytnij kwadrat o takich wymiarach, aby zasłonił całkowicie prezent. Następnie umieść świeczkę w jego środku i złącz ze sobą wszystkie cztery rogi. Całość możesz obwiązać stylową kokardą. Taki sposób pakowania jest idealny też na woski Yankee Candle.

 2. Opakowanie w stylu vintage
  Jak zapakować okrągły prezent? Stwórz własne, wyjątkowe opakowanie, wykorzystując starą koronkową serwetkę, sznurek jutowy i małe, drewniane klamerki. Taki nietypowy sposób zapakowania świeczki przyciągnie uwagę i doda uroku każdemu prezentowi.

 3. Tkanina i wstążka
  Nie wiesz, jak ciekawie zapakować świeczkę bez pudełka? Użyj kolorowej tkaniny i wstążki. Taka metoda jest nie tylko estetyczna, ale również ekologiczna.

 4. Kokarda ze zdobieniami
  Jak jeszcze zapakować okrągły prezent, aby ozdoby trzymały się na swoim miejscu? Wystarczy, że owiniesz okrągłą świeczkę lub kominek do wosku grubą wstążką! Dla urozmaicenia efektu możesz ozdobić ją różnymi kryształkami, cekinami i ćwiekami.

Pakowanie prezentów to nie tylko konieczność, ale też możliwość wyrażenia swojej kreatywności i dbałości o detale. Pamiętaj, że to, co najważniejsze, to przykazanie miłości i ciepła poprzez prezent. Świeczka zapakowana z troską to więcej niż tylko prezent — to symbol Twojej życzliwości i łączącej Cię z osobą obdarowaną relacji.

Polecane

Kringle Candle Crisp Apple & Sage Duża Świeca Zapachowa 624g Promocja

Kringle Candle Crisp Apple & Sage Duża Świeca Zapachowa 624g

121,60 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 152,00 zł/1szt.-20% Cena regularna: 152,00 zł brutto/1szt.-20%
WoodWick Linen Świeca Elipsa Hearthwick 453,6g Okazja

WoodWick Linen Świeca Elipsa Hearthwick 453,6g

133,65 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 133,65 zł/1szt.0% Cena regularna: 165,00 zł brutto/1szt.-19%
pixel