Village Candle

Aktualnie Village Candle to potężna marka, która naprawdę znaczy wiele na rynku. Wybór siedziby również miał podkreślać to, jak bardzo jest to wyjątkowa firma. Ponad sto lat temu stan Maine został uznany za miejsce, które może szczycić się niebywałą jakością wykonania w wielu gałęziach przemysłu, w szczególności przemysłu stoczniowego. Odwołanie do tej reputacji istnieje do dziś, a firmy w Maine starają się kontynuować to dziedzictwo i przewyższyć doskonałość tradycji. Nie inaczej jest w przypadku Village Candle.

Świece Village Candle są wytwarzane ręcznie pod ścisłą kontrolą jakości i przy użyciu tylko najbardziej wyrafinowanych wosków, najbogatszych kolorów i najbardziej aromatycznych olejów zapachowych. Opakowanie świecy jest również wyjątkowe i po prostu piękne. Do ich produkcji wykorzystuje się specjalne marmurkowanie, co daje szczególny charakter i odróżnia świece. Każdego dnia, w którym wytwarzane są świece, Village Candle stara się sprostać wyzwaniu i odpowiedzialności jaką niesie za sobą prowadzenie działalności w Maine. 
 
Village Fragrance Company to wiodący amerykański producent ręcznie robionych, perfumowanych świec.
Wszystkie świece Village Candle są w 100% produktem amerykańskim.To idealne połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny – najwyższej jakości wosk (parafinowy, spożywczy), czyste olejki zapachowe i ekstrakty roślinne z całego świata!Knot w świecach Village Candle jest bawełniano-papierowy, dzięki czemu świeca nie dymii nie zostawia sadzy, wypalając się przy tym do samego końca.Technologia podwójnego knota Dual Wick™ zapewnia wolniejsz e spalanie się woskuoraz doskonałe uwalnianie zapachu.Village Fragrance Company pracuje z kilkoma domami zapachowymi i razem z nimikreuje nowe zapachy, które ma na wyłączność.Czas palenia świec w słoikach to: 55 godzin dla świecy małej (270 g), 105 godzindla średniej (453 g) i 170 godzin dla dużej (645 g).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl