Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zwróć towar sprawnie i  bez problemu w naszym kreatorze zwrotów:

https://markoweswiece.pl/returns-open.php

Zwrot zostanie zarejestrowany w naszym systemie, a Ty otrzymasz 10 cyfrowy kod zwrotu, który otworzy skrytkę Paczkomatu Inpost. 

Koszt zwrotu to 9 zł.  Ze względu na ograniczone możliwości naszego systemu korzystając z naszego kreatora w przypadku kilku zwrotów z różnych zamówień należy każdą paczkę odesłać osobno. 

1.Prosimy o dokładne zapakowanie świec, by podczas transportu świece dotarły do naszego sklepu całe.  Niedopuszczalne jest wysłanie świecy w kopercie bąbelkowej i zawinięta w woreczek foliowy. Jeżeli towar dotrze zniszczony przez niedostateczne zapakowanie towaru odmówimy przyjęcia zwrotu.

2. Podczas zwrotu należy wypełnić formularz dostępny na stronie i wysłać na  adres mailowy lub skorzystać z naszego kreatora zwrotów dostępny na dole strony w koncie klienta. Zwroty nieopisane i wysłane bez odstąpienia nie zostaną przyjęte do czasu wykonania prawidłowo zgłoszenia chęci odstąpienia.

3. Zastrzegamy sobie nie przyjmowanie wkładów zapachowych do lamp katalitycznych, które zostały otwarte. Wkłady zapachowe posiadają plombę, która przez mocne otworzenie powoduje jej zerwanie. Produkt taki zostaje uszkodzony i wraca do nas rozlany. Produkty są na bazie alkoholu etylowego i testery posiadamy jedynie w sklepie stacjonarnym. Nie ma możliwości otworzenia wkładu i  powąchania zapachu. Taki produkt jest już używany.

pixel